KULINARIAPOLECANE

8 marca w Płocku

Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski zaprasza na dwa wyjątkowe koncerty.
Już w piątek 8 marca w sali koncertowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki przy ul. Jakubowskiego 10 wystąpi Jagoda Kret. To pochodząca z Nowego Targu wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Jej twórczość określana jest jako połączenie gitarowych, bluesowo-rockowych brzmień, inspirowanych amerykańskim folkiem. Szerszej publiczności dała się poznać w trzeciej edycji programu „The Voice of Poland”, prezentując wyjątkową barwę głosu. Jako podopieczna Edyty Górniak doszła do finału, w którym zajęła czwarte miejsce. Jej debiutancki singiel pt. „5 kroków” ukazał się w 2019 roku. Początek koncertu o godz. 18.

A dzień później, czyli w sobotę 9 marca, również w sali POKiS wystąpi Wojciech Gąssowski – piosenkarz i kompozytor, znany m.inn. z takich utworów jak: „Gdzie się podziały tamte prywatki”, „Zielone wzgórza nad Soliną” „Przygoda bez miłości” czy „To za nami”. Ten koncert rozpocznie się o godz. 16.

Wstęp jest bezpłatny. Należy jedynie odebrać zaproszenia, które będą dostępne od poniedziałku 26 lutego, od godz. 9 – w siedzibie Centrum ds. Organizacji Pozarządowych przy ul. Synagogalnej 4.

Uwaga! Każdy może odebrać dwie wejściówki – dowolnie – albo dwie na jeden koncert albo po jednej na każdy występ.

 

Ewa Janiszewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *