NA SYGNALE

Płoccy policjanci zatrzymali kolejnych dilerów

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku zatrzymali kolejnych mężczyzn mających związek z posiadaniem i handlem narkotykami.

W połowie marca, na terenie Gostynina i Płocka policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy zatrzymali mężczyzn, przy których ujawnili substancje psychotropowe. Zatrzymani to 22 i 30-letni mieszkańcy Gostynina oraz 31-letni mieszkaniec Płocka. Wszystkim przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających, dwóch z nich odpowie również za handel narkotykami.

Do kolejnego zatrzymania doszło w Ciachcinie. Policjanci z Oddziału Prewencji w Płocku będący po służbie zatrzymali kierującego pojazdem Opel, którego zachowanie na drodze wzbudziło podejrzenie u funkcjonariuszy, że kierujący może być nietrzeźwy.  Policjanci płockiej drogówki, którzy zostali wezwani na miejsce ujawnili zarówno przy kierującym jak i u pasażera substancje psychotropowe. Zatrzymani mężczyźni to obywatele Mołdawii. Zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za handel narkotykami do 10 lat pozbawienia wolności.

 

KMP Płock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *