OGŁOSZENIAPOLECANE

Praca w straży miejskiej

Stabilna praca, wynagrodzenie w terminie, odprowadzony ZUS, 40-godzinny tydzień pracy – to główne powody, dla których warto pracować w straży miejskiej. Mamy 5 wolnych miejsc, rekrutujemy do 12 czerwca.

Praca w straży miejskiej to przede wszystkim służba na rzecz miasta i jego mieszkańców.  Funkcjonariusze mają realny wpływ na to, jak wygląda Płock  oraz jak się w nim żyje.

Ta praca niesie ze sobą wiele wyzwań i na pewno nie ma obaw, że wpadnie się w rutynę. Wychodząc na patrol nigdy nie wiadomo, jaką interwencję trzeba będzie podjąć czy w jakiej sytuacji udzielić komuś pomocy.

Jeśli masz polskie obywatelstwo, ukończony 21 rok życia, wykształcenie co najmniej średnie, nienaganną opinię, uregulowany stosunek do służby wojskowej ? Jesteś sprawny pod względem fizycznym i psychicznym i niekarany sądownie ? Tak ? To zapraszamy Cię do wstąpienie w szeregi strażników miejskich.

Chętni muszą dostarczyć komplet dokumentów m.in.: list motywacyjny, życiorys (cv), wypełniony kwestionariusz osobowy, kserokopię świadectw pracy i dokumentów potwierdzających wykształcenie i szereg oświadczeń.

Przyjęci do pracy funkcjonariusze będą pracować „na ulicy”  legitymować, przyjmować interwencje od mieszkańców oraz zabezpieczać imprezy i uroczystości.

Wcześniej jednak muszą przejść postępowanie kwalifikacyjne. Uwaga ! Do testów dopuszczeni będą ci, którzy złożą komplet poprawnie złożonych dokumentów. Potem będzie sprawdzian sprawności fizycznej kandydatów  i  rozmowa kwalifikacyjna.

Od osób, które chcą wstąpić w nasze szeregi oczekujemy, że nie boją się nowych wyzwań
i gotowe są z poświęceniem służyć mieszkańcom Płocka. Kandydat na strażnika powinien być odpowiedzialny, spokojny. Musi, także posiadać silną motywację niesienia pomocy
i zapewnienia bezpieczeństwa społeczeństwu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w płockiej Straży Miejskiej więcej informacji znajdą na stronie www.straz.bip.ump.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Otolińskiej 10.

 

Straż Miejska w Płocku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *