NA SYGNALE

W trakcie kontroli wyrzucił z samochodu amfetaminę

42-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Mieszkaniec powiatu grójeckiego w trackie policyjnej kontroli wyrzucił paczkę z amfetaminą. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratury podejrzany objęty został policyjnym dozorem.

W piątkowy wieczór w Sędeniu Dużym policjanci z posterunku w Łącku zatrzymali do kontroli audi. Kiedy funkcjonariusze podchodzili do zatrzymanego pojazdu nagle z audi wyrzucona została paczka. Mundurowi zabezpieczyli wyrzuconą foliową torbę, w której jak się okazało po badaniach narkotesterem było ok. 100 gramów amfetaminy. Żaden z mężczyzn podróżujących pojazdem nie przyznawał się do bycia właścicielem nielegalnego towaru. Wszyscy zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

Po przeprowadzonych czynnościach procesowych, jeden z pasażerów 42-letni  mieszkaniec powiatu grójeckiego, usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Decyzją prokuratury objęty został policyjnym dozorem.

Kierowca audi, 27-letni mieszkaniec gminy Gąbin jak się okazało nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami. Za popełnione wykroczenie będzie odpowiadał przed sądem. Za jazdę bez wymaganych uprawień grozi kara grzywny w wysokości do 30 tysięcy złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów. Drugi z pasażerów, 25-letni mieszkaniec powiatu płockiego po czynnościach został zwolniony.

 

KMP Płock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *