NA SYGNALE

Doprowadziła do czołowego zderzenia pojazdów. W aucie 32-latki policjanci znaleźli narkotyki

32-latka kierująca mercedesem doprowadziła do czołowego zderzenia z oplem, po czym uderzyła z zaparkowanego forda. W pojeździe płocczanki policjanci zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę. Kobieta wraz z pasażerem została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Już następnego dnia płocczanie usłyszeli zarzuty.

W sobotni wieczór policjanci wezwani zostali na ul. Narodowych Sił Zbrojnych w Płocku, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu mundurowi ustalili, że kierująca mercedesem wykonując manewr wyprzedzania doprowadziła do czołowego zderzenia z oplem, po czym uderzyła w zaparkowanego forda.  Na szczęście nikt w wyniku zdarzenia nie odniósł obrażeń.

W mercedesie policjanci zabezpieczyli kilkanaście gramów amfetaminy i marihuanę. 32-latka kierująca mercedesem była trzeźwa. Od kobiety pobrana została krew do badań na zawartość środków odurzających w organizmie. Mundurowi zatrzymali 32-latce prawo jazdy.

Pasażerem pojazdu okazał się być rówieśnik płocczanki, który wraz z 32-latką zatrzymany został w policyjnym areszcie.

Płocczanie usłyszeli zarzut posiadania narkotyków, zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności. Ponadto 32-latka odpowie za spowodowanie kolizji drogowej.

 

KMP Płock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *