NA SYGNALE

Poszukiwania zaginionego 35-latka z gminy Radzanowo – Aktualizacja

Policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym Krystianem Jasińskim, z którym od kilku dni rodzina nie ma kontaktu. Jeśli widziałeś zaginionego mężczyznę, bądź znasz miejsce jego pobytu to prosimy o kontakt pod nr alarmowym 112.

Zaginiony to 35-letni Krystian Jasiński, mieszkaniec gminy Radzanowo. Mężczyzna w dniu 27 marca br. opuścił miejsce zamieszkania. Ostatni raz rozmawiał z bliskimi w dniu 1 kwietnia, informując, że 3 kwietnia wróci do domu. Tak się jednak nie stało. Zaginiony 35-latek nie wrócił do miejsca zamieszkania jak i również nie skontaktował się z rodziną.

Rysopis zaginionego : wzrost ok. 190 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemne krótkie zaczesane na prawy bok, krótki zarost, oczy szaro-niebieskie.

Jak podaje zgłaszająca mężczyzna ubrany był wspodnie jeansowe koloru jasnego, czarną kurtkę z kapturem, sportowe buty koloru granatowego, na plecach nosi czarny plecak.

Ktokolwiek widział zaginionego lub  zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 705 16 00 ; 47 705 16 01 i pod numerem alarmowym 112.

 

Aktualizacja

Zakończyły się poszukiwania zaginionego mieszkańca gminy Radzanowo Pana Krystiana Jasińskiego. Mężczyzna został odnaleziony.

KMP w Płocku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *