NA SYGNALE

38-latek zatrzymany za posiadanie blisko 450 gramów amfetaminy

Blisko 450 gramów amfetaminy miał przy sobie płocczanin. 38-latek zatrzymany został na jednej z ulic miasta przez kryminalnych z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy. Podejrzany usłyszał już zarzuty, a decyzją prokuratora objęty został policyjnym dozorem.

W środę wieczorem policjanci Wydziału dw. z Przestępczością  Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy zatrzymali na jednej z ulic osiedla Kochanowskiego 38-latka. Kryminalni mieli ustalenia, że mężczyzna może posiadać znaczną ilość nielegalnych środków.

Kolejny raz ustalenia funkcjonariuszy były trafne. Mężczyzna miał przy sobie czarny foliowy worek, a w nim worek z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku. 38-letni płocczanin został zatrzymany. Zabezpieczone przy nim środki zbadane zostały narkotesterem. Okazało się, że jest to amfetamina o wadze blisko 450 gramów.

Za tak znaczną ilość posiadania narkotyków 38-latek usłyszał w płockiej prokuraturze zarzut, zagrożony karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora podejrzany objęty został policyjnym dozorem.

KMP w Płocku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *