NA SYGNALE

Seryjny włamywacz zatrzymany przez policjantów z Płocka

49 zarzutów kradzieży z włamaniem, usiłowania kradzieży oraz uszkodzenia mienia usłyszał 34-latek. Podejrzany włamywał się do piwnic bloków mieszkalnych i kradł wartościowe przedmioty. Część jego łupu została już odzyskana przez policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu. Zatrzymany płocczanin był już wcześniej karany i odbywał karę pozbawienia wolności. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy zatrzymali w poniedziałkowy poranek 34-latka. Operacyjni ustali, że mężczyzna włamywał się do piwnic bloków mieszkalnych na terenie Płocka i kradł wartościowe przedmioty. Najczęściej jego łupem padały elektronarzędzia i części rowerowe.

Część skradzionych przedmiotów już odzyskali policjanci. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 34-latkowi, aż 49 zarzutów kradzieży z włamaniem, usiłowania kradzieży z włamaniem oraz uszkodzenia mienia.

Podejrzany przyznał się do wszystkich przedstawionych zarzutów. Płocczanin był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu i odbywał karę pozbawienia wolności. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

KMP w Płocku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *