NA SYGNALE

Kradli klocki w sklepie z zabawkami. Jeden ze sprawców jest już za murami więzienia

Kryminalni z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzanych o kradzież zabawek w jednym z płockich sklepów. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 24 do 33 lat. Jeden z nich poszukiwany był w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci odzyskali część skradzionego towaru i nie wykluczają kolejnych zatrzymań złodziei grasujących na terenie regionu płockiego.

Na początku listopada policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży zestawów klocków w jednym z płockich sklepów z zabawkami. Sprawą ustalenia sprawców tej kradzieży zajęli się kryminalni z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy. Jak się okazało, kradzież uwieczniły kamery monitoringu sklepowego. Policjanci ustalili, że część skradzionych zabawek trafiła do jednego z płockich lombardów.

Policjanci namierzyli i zatrzymali podejrzewanych o kradzież. Okazali się nimi płocczanie w wieku od 24 do 33 lat. Jeden z nich poszukiwany był w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Za kradzież zabawek grozi im do 5 lat więzienia. Zatrzymany 26-latek już trafił do więziennej celi.

Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań złodziei grasujących na terenie regionu płockiego.

KMP w Płocku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *