NA SYGNALE

W samochodzie ukrywał narkotyki

Kryminalni z komisariatu w Płocku zatrzymali 19-latka, który w samochodzie ukrywał narkotyki. Skrytki na nielegalne środki, szybko odkryli policjanci, którzy w wyniku przeszukania bmw zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę. Mieszkaniec Mławy już usłyszał zarzut. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za nielegalne posiadanie środków odurzających grozi mu kara pozbawiania wolności do lat 3.

Wczoraj wieczorem na osiedlu Łukasiewicza kryminalni z komisariatu w Płocku zatrzymali do kontroli bmw. Operacyjni posiadali informację, że podróżujący tym autem mężczyzna może posiadać przy sobie narkotyki.

Za kierownicą bmw siedział młody mężczyzna, który kategorycznie zaprzeczał, aby posiadał zabronione środki. Przy sobie rzeczywiście ich nie miał jednak policjanci nie dali się zwieść jego zapewnieniom. Przeszukali skrupulatnie pojazd i odnaleźli dwie skrytki, w których ujawnili kilka gramów marihuany i amfetaminy. 19-latek przyznał, że to on jest ich właścicielem.

Mieszkaniec Mławy już usłyszał zarzut. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za nielegalne posiadanie środków odurzających grozi mu kara pozbawiania wolności do lat 3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *