NA SYGNALE

Zasłaniała kody kreskowe, aby mniej zapłacić

Zasłaniała kody kreskowe innym towarem, dzięki czemu płaciła niższe rachunki za towar. Chytry plan legł w gruzach, bo podejrzaną namierzyli kryminalni z komisariatu w Płocku. Policjanci w mieszkaniu podejrzanej 36-latki ujawnili produkty chemiczno – przemysłowe, które kobieta wynosiła za linię kas w drogerii. Płocczanka już usłyszała zarzuty kradzieży.

Chytry plan obrała sobie 36-latka, aby płacić niższe rachunki za towar w jednej z płockich drogerii. Podejrzana przy samoobsługowej kasie, zasłaniała kody kreskowe danego artykułu innym produktem tak, aby na jej rachunek nabijał się tańszy towar. I takim sposobem obniżała rachunki, nawet o kilkaset złotych .

Oszustwa nie uszły jej płazem. Zgłoszonymi kradzieżami zajęli się kryminalni z komisariatu w Płocku. Krok po kroku rozpracowali taktykę działania płocczanki. Wczoraj zatrzymali kobietę, a w jej mieszkaniu znaleźli artykuły chemiczno – przemysłowe skradzione w płockiej drogerii. Zaskoczona wizytą policjantów 36-latka, nie miała argumentów na swoje usprawiedliwienie.

Podejrzana usłyszała zarzuty. 36-latce grozi kara do kilku lat pozbawienia wolności.

 

 

KMP Płock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *