ARTYKUŁY

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „BOROWICZKI” – OKRĘG WYBORCZY Nr 1 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 3100 

Liczba ważnie oddanych głosów – 196 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Brzeszcz Emil – 23 17. Olewniczak Maria Bożena – 6 2.Brzuzy Beata – 14 18. Pessel Sylwia Maria – 5 3.Ciećwierz Monika – 1 19. Pessel Tomasz – 3 4.Dolecki Paweł – 3 20. Polewska Paulina Elżbieta – 17 5.Gradomski Ireneusz Stanisław – 1 21. Próchyński Arkadiusz – 11 6.Grzelak Mariola – 5 22. Rokicka Olga – 2 7.Grzelak Piotr – 0 23. Rokicki Tomasz – 8 8.Guzanek Konrad Stanisław – 9 24. Siwek Katarzyna – 0 9.Iwanowski Marcel Tomasz – 0 25. Siwek Marcin – 13 10.Janiszkiewicz Dariusz – 0 26. Szmul Dominika – 0 11.Janiszkiewicz Izabela – 0 27. Szmul-Kraszewska Natalia – 0 12.Leśkiewicz Barbara Katarzyna – 0 28. Szpalerska Paulina – 0 13.Maciejewska Bogumiła – 0 29. Szpalerski Bogdan – 12 14.Marciniak Ewa Maria – 5 30. Tomaszewska Renata Maria – 21 15.Michalska Małgorzata – 4 31. Wasińska-Cicha Sylwia – 0 16.Michalski Przemysław – 14 32. Zawadzka Katarzyna Alicja – 19 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „BOROWICZKI” wybrano następujących członków: 1.Brzeszcz Emil 

2.Brzuzy Beata 

3.Grzelak Mariola 

4.Guzanek Konrad Stanisław 

5.Marciniak Ewa Maria 

6.Michalski Przemysław 

7.Olewniczak Maria Bożena 

8.Pessel Sylwia Maria 

9.Polewska Paulina Elżbieta 

10.Próchyński Arkadiusz 

11.Rokicki Tomasz 

12.Siwek Marcin 

13.Szpalerski Bogdan 

14.Tomaszewska Renata Maria 

15.Zawadzka Katarzyna Alicja 

Przewodnicząca 

 Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „CIECHOMICE” – OKRĘG WYBORCZY Nr 2 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 1097 

Liczba ważnie oddanych głosów – 258 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Ambroziak Ewelina – 41 

2.Barska Magdalena – 9 

3.Chliszcz Katarzyna – 12 

4.Gąbińska Marta Elżbieta – 4 

5.Jabłońska Karolina – 6 

6.Jabłońska Martyna – 4 

7.Jackowski Damian – 19 

8.Jażdżyk Arkadiusz Henryk – 22 

9.Kapturski Robert – 16 

10.Kordalewski Jacek Rafał – 10 

11.Matuszewski Kamil – 14 

12.Nastachowski Piotr Arkadiusz – 23 

13.Petrykowska Dorota – 16 

14.Seweryniak Aneta – 15 

15.Smok Arkadiusz – 21 

16.Wiankowski Damian – 13 

17.Wiśniewski Damian – 5 

18.Wiśniewski Kamil – 8 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „CIECHOMICE” wybrano następujących członków: 1.Ambroziak Ewelina 

2.Barska Magdalena 

3.Chliszcz Katarzyna 

4.Jabłońska Karolina 

5.Jackowski Damian 

6.Jażdżyk Arkadiusz Henryk 

7.Kapturski Robert 

8.Kordalewski Jacek Rafał 

9.Matuszewski Kamil 

10.Nastachowski Piotr Arkadiusz 

11.Petrykowska Dorota 

12.Seweryniak Aneta 

13.Smok Arkadiusz 

14.Wiankowski Damian 

15.Wiśniewski Kamil 

Przewodnicząca 

 Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „GÓRY” – OKRĘG WYBORCZY Nr 4 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 1401 

Liczba ważnie oddanych głosów – 243 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Borowska Aneta – 5 

2.Ciosek Barbara – 0 

3.Dorobek Dariusz Piotr – 1 

4.Drzewiecka Bożena – 11 

5.Kowal Konrad Paweł – 6 

6.Kowalska Katarzyna – 0 

7.Krupa Rafał – 12 

8.Lisiecki Arkadiusz – 27 

9.Paliwoda Kazimierz – 4 

10.Pietrzak Krzysztof – 40 

11.Pietrzak-Dzik Sylwia – 25 

12.Politowicz Marek – 6 

13.Radaszkiewicz Mariusz – 1 

14.Smardzewska-Czmiel Barbara – 99 

15.Stryszowska Jadwiga – 0 

16.Tuszyńska Marianna – 5 

17.Wilgocki Józef Tadeusz – 1 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „GÓRY” wybrano następujących członków: 

1.Borowska Aneta 

2.Dorobek Dariusz Piotr 

3.Drzewiecka Bożena 

4.Kowal Konrad Paweł 

5.Krupa Rafał 

6.Lisiecki Arkadiusz 

7.Paliwoda Kazimierz 

8.Pietrzak Krzysztof 

9.Pietrzak-Dzik Sylwia 

10.Politowicz Marek 

11.Radaszkiewicz Mariusz 

12.Smardzewska-Czmiel Barbara 

13.Tuszyńska Marianna 

14.Wilgocki Józef Tadeusz 

Przewodnicząca 

 Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „IMIELNICA” – OKRĘG WYBORCZY Nr 5 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 2179 

Liczba ważnie oddanych głosów – 345 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Barański Mieczysław Stanisław – 7 

2.Goćkowska Irena Bożena – 24 

3.Gonta Henryk – 61 

4.Kander Krystyna – 11 

5.Kaniewski Artur – 23 

6.Kolczyński Marek – 41 

7.Kołodziejski Robert Tomasz – 10 

8.Ławczyński Ziemowit – 26 

9.Machowski Paweł – 8 

10.Mazurska Wiesława – 12 

11.Niedzielak Aniela Honorata – 25 

12.Ogonowska Małgorzata – 26 

13.Petera Zenon – 10 

14.Wierzchowski Bogdan – 1 

15.Zawadzki Edward – 20 

16.Ziarko Krzysztof – 40 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „IMIELNICA” wybrano następujących członków: 

1.Barański Mieczysław Stanisław 

2.Goćkowska Irena Bożena 

3.Gonta Henryk 

4.Kander Krystyna 

5.Kaniewski Artur 

6.Kolczyński Marek 

7.Kołodziejski Robert Tomasz 

8.Ławczyński Ziemowit 

9.Machowski Paweł 

10.Mazurska Wiesława 

11.Niedzielak Aniela Honorata 

12.Ogonowska Małgorzata 

13.Petera Zenon 

14.Zawadzki Edward 

15.Ziarko Krzysztof 

Przewodnicząca 

 Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „KOCHANOWSKIEGO” – OKRĘG WYBORCZY Nr 6 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 7138 

Liczba ważnie oddanych głosów – 253 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Danecki Tomasz – 35 

2.Gorzkowski Krzysztof – 38 

3.Kapuścińska Marzena – 9 

4.Kinalska Marzenna – 3 

5.Koper Beata Alicja – 15 

6.Kupczyk Anastazja – 6 

7.Markowska Jolanta Krystyna – 6 

8.Mierzejewska Agnieszka Maria – 11 

9.Olejniczak Beata – 13 

10.Pełka Grażyna – 5 

11.Petrykowski Janusz Zbigniew – 5 

12.Rygalski Wojciech Marek – 5 

13.Ryniak Małgorzata Teresa – 19 

14.Sebastianowicz Krzysztof – 9 

15.Seifert Marcin – 9 

16.Skierska Agnieszka – 14 

17.Skorus Anna – 13 

18.Szkopek Elżbieta – 7 

19.Szkopek Stanisław – 8 

20.Tarka Danuta Renata – 17 

21.Zalewski Michał – 6 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „KOCHANOWSKIEGO” wybrano następujących członków: 1.Danecki Tomasz 

2.Gorzkowski Krzysztof 

3.Kapuścińska Marzena 

4.Koper Beata Alicja 

5.Mierzejewska Agnieszka Maria 

6.Olejniczak Beata 

7.Ryniak Małgorzata Teresa 

8.Sebastianowicz Krzysztof 

9.Seifert Marcin 

10.Skierska Agnieszka 

11.Skorus Anna 

12.Szkopek Elżbieta 

13.Szkopek Stanisław 

14.Tarka Danuta Renata 

15.Zalewski Michał 

Przewodnicząca 

 Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „KOLEGIALNA” – OKRĘG WYBORCZY Nr 7 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 6947 

Liczba ważnie oddanych głosów – 335 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Ablewski Adam – 24 

2.Ambroziak Beata – 29 

3.Bury Michał Marek – 11 

4.Cak Piotr Karol – 28 

5.Czowgan Ewa Maria – 15 

6.Dusio Cezary – 17 

7.Kęsicka Lucyna Danuta – 14 

8.Kęsicki Łukasz – 11 

9.Kłosińska Monika Beata – 24 

10.Koper Litosława – 26 

11.Koziński Rafał – 21 

12.Łabarzewski Radosław – 29 

13.Łukaszewski Jakub – 14 

14.Mikołajewski Adam – 7 

15.Szkop Michał – 1 

16.Szkop Renata – 5 

17.Tollik Aneta – 3 

18.Tollik Piotr Rafał – 13 

  1. Wróblewska Teresa – 22 

20.Zieleniewski Jacek – 21 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „KOLEGIALNA” wybrano następujących członków: 1.Ablewski Adam 

2.Ambroziak Beata 

3.Cak Piotr Karol 

4.Czowgan Ewa Maria 

5.Dusio Cezary 

6.Kęsicka Lucyna Danuta 

7.Kęsicki Łukasz 

8.Kłosińska Monika Beata 

9.Koper Litosława 

10.Koziński Rafał 

11.Łabarzewski Radosław 

12.Łukaszewski Jakub 

13.Tollik Piotr Rafał 

  1. Wróblewska Teresa 

15.Zieleniewski Jacek 

 Przewodnicząca 

 Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „ŁUKASIEWICZA” – OKRĘG WYBORCZY Nr 8 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 8479 

Liczba ważnie oddanych głosów – 1027 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Akuş Anna Maria – 7 

2.Chrapkowska Beata – 13 

3.Ciszek Damian – 5 

4.Derlukiewicz Anna – 654 

5.Dzierżawski Michał Dawid – 2 

6.Gumowska Paulina Maja – 13 

7.Hiszpański Jarosław Maciej – 3 

8.Kijoch Monika – 1 

9.Kołodziejski Łukasz – 8 

10.Kowalska Magdalena – 43 

11.Kozanecka-Miernik Bożena – 15 

12.Lemanowicz Ewelina – 1 

13.Lewandowska Magdalena – 28 

14.Marciniak Dariusz – 6 

15.Markowska Aneta Wioletta – 17 

16.Markowski Andrzej – 6 

17.Molska-Gawinek Małgorzata – 32 

18.Murawski Andrzej – 4 

19.Olaszewski Łukasz – 45 

20.Radomski Marcin Krzysztof – 21 

21.Rosa Emilia – 17 

22.Schodowska Iza – 11 

23.Serek Maria Mirosława – 29 

24.Siuda Paweł Piotr – 15 

25.Urbański Daniel – 31 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „ŁUKASIEWICZA” wybrano następujących członków: 1.Chrapkowska Beata 

2.Derlukiewicz Anna 

3.Gumowska Paulina Maja 

4.Kowalska Magdalena 

5.Kozanecka-Miernik Bożena 

6.Lewandowska Magdalena 

7.Markowska Aneta Wioletta 

8.Molska-Gawinek Małgorzata 

9.Olaszewski Łukasz 

10.Radomski Marcin Krzysztof 

11.Rosa Emilia 

12.Schodowska Iza 

13.Serek Maria Mirosława 

14.Siuda Paweł Piotr 

15.Urbański Daniel 

Przewodnicząca 

 Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „MIĘDZYTORZE” – OKRĘG WYBORCZY Nr 9 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 4035 

Liczba ważnie oddanych głosów – 189 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Bielański Marcin – 15 

2.Chludzińska Aneta – 9 

3.Drążewska Anetta – 3 

4.Dziurlikowski Paweł – 10 

5.Górnicka Joanna – 6 

6.Kacprowicz Jarosław – 2 

7.Machała Roman – 11 

8.Maik Zygmunt Michał – 6 

9.Michalski Krzysztof – 14 

10.Mikołajewski Romuald Ludwik – 29 

11.Przybyłowski Jan – 6 

12.Sławiński Dariusz – 16 

13.Stocki Tadeusz – 10 

14.Studzińska Grażyna – 3 

15.Stunża Tadeusz – 32 

16.Subocz Robert – 7 

17.Wernikiewicz Zofia Marianna – 10 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „MIĘDZYTORZE” wybrano następujących członków: 1.Bielański Marcin 

2.Chludzińska Aneta 

3.Dziurlikowski Paweł 

4.Górnicka Joanna 

5.Machała Roman 

6.Maik Zygmunt Michał 

7.Michalski Krzysztof 

8.Mikołajewski Romuald Ludwik 

9.Przybyłowski Jan 

10.Sławiński Dariusz 

11.Stocki Tadeusz 

12.Studzińska Grażyna 

13.Stunża Tadeusz 

14.Subocz Robert 

15.Wernikiewicz Zofia Marianna 

Przewodnicząca 

 Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „MIODOWA” – OKRĘG WYBORCZY Nr 10 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 7145 

Liczba ważnie oddanych głosów – 132 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Borowska Marta – 1 

2.Borowska Monika – 1 

3.Ceglarska Paulina – 9 

4.Cichocka Katarzyna – 1 

5.Czerzniewska Ewa Bożena – 50 

6.Głowacka Daria – 8 

7.Grodecka Patrycja – 2 

8.Kinalski Mariusz – 17 

9.Krazińska Joanna – 6 

10.Krysztoforska Katarzyna – 1 

11.Mikołajczyk Urszula – 1 

12.Pesta Izabela – 8 

13.Słoma Eliza – 6 

14.Szmul Joanna Katarzyna – 17 

15.Więckowski Piotr – 4 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „MIODOWA” wybrano następujących członków: 

1.Borowska Marta 

2.Borowska Monika 

3.Ceglarska Paulina 

4.Cichocka Katarzyna 

5.Czerzniewska Ewa Bożena 

6.Głowacka Daria 

7.Grodecka Patrycja 

8.Kinalski Mariusz 

9.Krazińska Joanna 

10.Krysztoforska Katarzyna 

11.Mikołajczyk Urszula 

12.Pesta Izabela 

13.Słoma Eliza 

14.Szmul Joanna Katarzyna 

15.Więckowski Piotr 

Przewodnicząca 

 Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „PODOLSZYCE POŁUDNIE” – OKRĘG WYBORCZY Nr 11 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 7779 

Liczba ważnie oddanych głosów – 389 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Bagińska Agnieszka – 20 

2.Bombalicka Małgorzata – 27 

3.Galus Maria – 2 

4.Girszewski Hubert – 4 

5.Górecka Jolanta Renata – 13 

6.Górski Kamil – 0 

7.Jankowski Bartłomiej – 14 

8.Karasiewicz Michał – 31 

9.Krajewski Karol Tomasz – 53 

10.Lewandowska Joanna – 10 

11.Łaskarzewski Mateusz – 7 

12.Matusiak Jacek – 5 

13.Obrębski Tomasz – 6 

14.Pesta Olga – 6 

15.Protas Mariusz Tomasz – 15 

16.Pydyniak Adam – 23 

17.Sęp Łukasz – 32 

18.Sławiński Paweł Kamil – 3 

19.Słowikowski Paweł – 7 

20.Stempnowska Marta – 19 

21.Stiens Wioletta – 4 

22.Turowska Karolina – 62 

23.Wochowska Kinga – 24 

24.Wojtera Konrad – 2 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „PODOLSZYCE POŁUDNIE” wybrano następujących członków: 1.Bagińska Agnieszka 

2.Bombalicka Małgorzata 

3.Górecka Jolanta Renata 

4.Jankowski Bartłomiej 

5.Karasiewicz Michał 

6.Krajewski Karol Tomasz 

7.Lewandowska Joanna 

8.Łaskarzewski Mateusz 

9.Protas Mariusz Tomasz 

10.Pydyniak Adam 

11.Sęp Łukasz 

12.Słowikowski Paweł 

13.Stempnowska Marta 

14.Turowska Karolina 

15.Wochowska Kinga 

Przewodnicząca 

 Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „PODOLSZYCE PÓŁNOC” – OKRĘG WYBORCZY Nr 12 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 9093 

Liczba ważnie oddanych głosów – 258 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Bagiński Michał – 16 

2.Bogucka Barbara Weronika – 9 

3.Brzosko Ewa – 9 

4.Cieszkowska Magdalena – 11 

5.Czwartek Robert – 10 

6.Dobrzeniecka Ewa Katarzyna – 10 

7.Hejza Adam – 6 

8.Jarzyński Bartłomiej – 4 

9.Jarzyński Wiesław – 22 

10.Kupisiak Anna – 5 

11.Masłowska Aleksandra – 8 

12.Stempnowski Marek – 7 

13.Szadkowski Fabian – 22 

14.Tomaszewska Małgorzata – 62 

15.Torbicki Dariusz – 27 

16.Wąsowska Sandra – 22 

17.Żulewski Bogdan – 8 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „PODOLSZYCE PÓŁNOC” wybrano następujących członków: 1.Bagiński Michał 

2.Bogucka Barbara Weronika 

3.Brzosko Ewa 

4.Cieszkowska Magdalena 

5.Czwartek Robert 

6.Dobrzeniecka Ewa Katarzyna 

7.Hejza Adam 

8.Jarzyński Wiesław 

9.Masłowska Aleksandra 

10.Stempnowski Marek 

11.Szadkowski Fabian 

12.Tomaszewska Małgorzata 

13.Torbicki Dariusz 

14.Wąsowska Sandra 

15.Żulewski Bogdan 

Przewodnicząca 

 Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „PRADOLINA WISŁY” – OKRĘG WYBORCZY Nr 13 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 387 

Liczba ważnie oddanych głosów – 136 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Bieniek Marek – 10 

2.Czerniak Bogusław – 16 

3.Fuz Michał Robert – 5 

4.Gębarowski Kamil – 25 

5.Głogulski Arkadiusz Grzegorz – 12 

6.Jasińska Aneta – 12 

7.Kalwasiński Adam – 0 

8.Kołodziejska Izabela Urszula – 4 

9.Kostun Andrzej – 2 

10.Kostun Halina – 0 

11.Obidowski Krystian – 4 

12.Orłowski Jacek – 4 

13.Ptaszyński Jacek – 11 

14.Seweryniak Hanna – 2 

15.Seweryniak Radosław – 0 

16.Snopek Roman – 1 

17.Snopek Wioleta – 4 

18.Sobczak Marlena – 5 

19.Tomczak Joanna – 10 

20.Waszkiewicz Marek – 5 

21.Zmysłowska Magdalena – 4 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „PRADOLINA WISŁY” wybrano następujących członków: 1.Bieniek Marek 

2.Czerniak Bogusław 

3.Fuz Michał Robert 

4.Gębarowski Kamil 

5.Głogulski Arkadiusz Grzegorz 

6.Jasińska Aneta 

7.Kołodziejska Izabela Urszula 

8.Obidowski Krystian 

9.Orłowski Jacek 

10.Ptaszyński Jacek 

11.Snopek Wioleta 

12.Sobczak Marlena 

13.Tomczak Joanna 

14.Waszkiewicz Marek 

15.Zmysłowska Magdalena 

 Przewodnicząca  Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „RADZIWIE” – OKRĘG WYBORCZY Nr 14 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 2709 

Liczba ważnie oddanych głosów – 608 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Banach Bogdan – 30 

2.Bitkowski Rafał – 3 

3.Dorobek Ewa – 35 

4.Flak Marcin – 16 

5.Karpiński Marek – 18 

6.Kępczyńska Grażyna Maria – 29 

7.Komuda Magdalena – 2 

8.Komuda Robert – 14 

9.Kopyciński Andrzej – 28 

10.Kulpińska Wanda – 12 

11.Kwiatkowska Paulina Barbara – 7 

12.Łakoma Małgorzata – 46 

13.Nagadowski Rafał – 30 

14.Nowak Piotr – 1 

15.Nowak Przemysław – 21 

16.Nowak Zbigniew Władysław – 25 

17.Paszkiewicz Wojciech – 187 

18.Prosiński Tomasz – 18 

19.Święcka Elżbieta – 6 

20.Wawrowska Justyna – 29 

21.Zalewski Radosław – 29 

22.Ziółkowska Wacława Iwona – 22 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „RADZIWIE” wybrano następujących członków: 

1.Banach Bogdan 

2.Dorobek Ewa 

3.Flak Marcin 

4.Karpiński Marek 

5.Kępczyńska Grażyna Maria 

6.Kopyciński Andrzej 

7.Łakoma Małgorzata 

8.Nagadowski Rafał 

9.Nowak Przemysław 

10.Nowak Zbigniew Władysław 

11.Paszkiewicz Wojciech 

12.Prosiński Tomasz 

13.Wawrowska Justyna 

14.Zalewski Radosław 

15.Ziółkowska Wacława Iwona 

Przewodnicząca 

 Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „SKARPA” – OKRĘG WYBORCZY Nr 15 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 6473 

Liczba ważnie oddanych głosów – 383 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Chrzanowska Małgorzata – 2 

2.Czajkowski Ksawery Waldemar – 28 

3.Gołębiewski Grzegorz Zoran – 0 

4.Grażul Katarzyna Urszula – 8 

5.Jankowska Aleksandra – 0 

6.Jóźwiak Krzysztof – 0 

7.Karaśkiewicz Kinga – 4 

8.Kłys Aneta – 3 

9.Koralewska Małgorzata – 0 

10.Malinowski Radosław Marek – 9  

11.Mendak Joanna Marzena – 6 

12.Nowalińska Agnieszka – 6 

13.Ogrodnik Małgorzata Maria – 263 

14.Olecka Iwona Beata – 9 

15.Sadowska Joanna – 11 

16.Sadowska Marzenna – 8 

17.Sieradzka Magdalena – 1 

18.Stawicki Łukasz – 14 

19.Woźniak Magdalena – 0 

20.Zielińska Maria Aleksandra – 10 

21.Ziółkowska Karolina – 1 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „SKARPA” wybrano następujących członków: 

1.Chrzanowska Małgorzata 

2.Czajkowski Ksawery Waldemar 

3.Grażul Katarzyna Urszula 

4.Karaśkiewicz Kinga 

5.Kłys Aneta 

6.Malinowski Radosław Marek 

7.Mendak Joanna Marzena 

8.Nowalińska Agnieszka 

9.Ogrodnik Małgorzata Maria 

10.Olecka Iwona Beata 

11.Sadowska Joanna 

12.Sadowska Marzenna 

13.Stawicki Łukasz 

14.Zielińska Maria Aleksandra 

15.Ziółkowska Karolina 

Przewodnicząca 

 Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „STARE MIASTO” – OKRĘG WYBORCZY Nr 16 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 2538 

Liczba ważnie oddanych głosów – 195 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Chęcińska Dominika – 1 

2.Ciesielski Sebastian – 1 

3.Groszewski Marcin – 17 

4.Jankowska Urszula – 3 

5.Kierzkowski Mateusz – 1 

6.Kołodziejska Aneta – 4 

7.Kucińska-Świgost Izabela – 15 

8.Malinowska Małgorzata – 16 

9.Maron Monika – 18 

10.Muczyński Marcin – 4 

11.Niedzielak Magdalena – 11 

12.Ostrowska-Olszewska Katarzyna – 5 

13.Sosnowski Michał – 21 

14.Śniegowska Iwona – 67 

15.Witkowski Adam – 2 

16.Zając Izabela – 6 

17.Zych Kamil Radosław – 3 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „STARE MIASTO” wybrano następujących członków: 1.Chęcińska Dominika 

2.Groszewski Marcin 

3.Jankowska Urszula 

4.Kołodziejska Aneta 

5.Kucińska-Świgost Izabela 

6.Malinowska Małgorzata 

7.Maron Monika 

8.Muczyński Marcin 

9.Niedzielak Magdalena 

10.Ostrowska-Olszewska Katarzyna 

11.Sosnowski Michał 

12.Śniegowska Iwona 

13.Witkowski Adam 

14.Zając Izabela 

15.Zych Kamil Radosław 

Przewodnicząca 

 Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „TRZEPOWO” – OKRĘG WYBORCZY Nr 17 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 491 

Liczba ważnie oddanych głosów – 76 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Białoskórska Lucyna – 3 

2.Bratkowski Michał – 4 

3.Gładyszewska Stanisława – 6 

4.Kalinowski Leszek – 3 

5.Kijewska-Atiah Sylwia – 4 

6.Niedzielski Andrzej – 5 

7.Patora Bożena – 19 

8.Piekart Jacek – 4 

9.Piotrowska Ilona – 1 

10.Pstrągowski Mateusz – 6 

11.Sadowska Marzenna – 3 

12.Sałkowski Piotr – 2 

13.Stępień Elżbieta – 3 

14.Szajewski Krzysztof – 7 

15.Sztuczka Katarzyna – 6 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „TRZEPOWO” wybrano następujących członków: 

1.Białoskórska Lucyna 

2.Bratkowski Michał 

3.Gładyszewska Stanisława 

4.Kalinowski Leszek 

5.Kijewska-Atiah Sylwia 

6.Niedzielski Andrzej 

7.Patora Bożena 

8.Piekart Jacek 

9.Piotrowska Ilona 

10.Pstrągowski Mateusz 

11.Sadowska Marzenna 

12.Sałkowski Piotr 

13.Stępień Elżbieta 

14.Szajewski Krzysztof 

15.Sztuczka Katarzyna 

Przewodnicząca 

 Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „TYSIĄCLECIA” – OKRĘG WYBORCZY Nr 18 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 4229 

Liczba ważnie oddanych głosów – 104 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Bauman Magdalena – 2 

2.Bauman Tadeusz – 0 

3.Dolny Władysław Ryszard – 0 

4.Dzięgielewski Józef Aleksander – 1 

5.Gill Robert – 7 

6.Gostyńska Anna – 35 

7.Kłosiński Piotr – 2 

8.Kowalczyk Adam – 13 

9.Oleksiak Marek – 16 

10.Orzoł Jerzy – 4 

11.Skulimowska Joanna Zofia – 2 

12.Szadkowska Barbara – 0 

13.Szczerbak Marianna – 0 

14.Szczerbak Zdzisław – 1 

15.Taube Katarzyna – 7 

16.Waśkowski Przemysław Hubert – 14 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „TYSIĄCLECIA” wybrano następujących członków: 1.Bauman Magdalena 

2.Dzięgielewski Józef Aleksander 

3.Gill Robert 

4.Gostyńska Anna 

5.Kłosiński Piotr 

6.Kowalczyk Adam 

7.Oleksiak Marek 

8.Orzoł Jerzy 

9.Skulimowska Joanna Zofia 

10.Szczerbak Zdzisław 

11.Taube Katarzyna 

12.Waśkowski Przemysław Hubert 

Przewodnicząca 

 Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „WINIARY” – OKRĘG WYBORCZY Nr 19 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 1398 

Liczba ważnie oddanych głosów – 122 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Drozdowska Justyna Anna – 1 

2.Fyk Tomasz – 5 

3.Janecka-Dziedziela Katarzyna – 35 

4.Krysiak-Maik Ilona Gabriela – 3 

5.Krysiak Marcin – 2 

6.Leszczyńska Milena – 2 

7.Leszczyński Bartosz – 24 

8.Leszczyński Piotr – 2 

9.Ludwicka Edyta – 8 

10.Malinowski Tomasz – 4 

11.Pietrzak Magdalena – 17 

12.Pietrzak Paweł Franciszek – 1 

13.Pikulska Anita – 4 

14.Rakowski Rafał – 5 

15.Stellak Michał – 9 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „WINIARY” wybrano następujących członków: 

1.Drozdowska Justyna Anna 

2.Fyk Tomasz 

3.Janecka-Dziedziela Katarzyna 

4.Krysiak-Maik Ilona Gabriela 

5.Krysiak Marcin 

6.Leszczyńska Milena 

7.Leszczyński Bartosz 

8.Leszczyński Piotr 

9.Ludwicka Edyta 

10.Malinowski Tomasz 

11.Pietrzak Magdalena 

12.Pietrzak Paweł Franciszek 

13.Pikulska Anita 

14.Rakowski Rafał 

15.Stellak Michał  

Przewodnicząca 

 Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „WYSZOGRODZKA” – OKRĘG WYBORCZY Nr 20 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 7696 

Liczba ważnie oddanych głosów – 453 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Chrobot Łukasz Mariusz – 76 

2.Cytacki Dawid Mikołaj – 2 

3.Grabowska-Panek Małgorzata – 16 

4.Gumińska Izabela Małgorzata – 25 

5.Jankowski Mariusz – 11 

6.Klimowska Beata Elżbieta – 27 

7.Kołecki Paweł – 16 

8.Kostrzewa-Kujawa Agnieszka – 16 

9.Lewandowska Monika – 28 

10.Maciak Jolanta Monika – 39 

11.Miądlicka Agnieszka Nina – 0 

12.Paprocka-Pankowska Marzena – 34 

13.Ruszkowski Jan Michał – 4 

14.Skocińska Anna – 15 

15.Trzciński Piotr – 7 

16.Urbanek Andżelika – 10 

17.Urbanek Mariusz – 10  

18.Wiśniewska Katarzyna – 28 

19.Wyczałkowski Adrian – 89 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „WYSZOGRODZKA” wybrano następujących członków: 1.Chrobot Łukasz Mariusz 

2.Grabowska-Panek Małgorzata 

3.Gumińska Izabela Małgorzata 

4.Jankowski Mariusz 

5.Klimowska Beata Elżbieta 

6.Kołecki Paweł 

7.Kostrzewa-Kujawa Agnieszka 

8.Lewandowska Monika 

9.Maciak Jolanta Monika 

10.Paprocka-Pankowska Marzena 

11.Skocińska Anna 

12.Urbanek Andżelika 

13.Urbanek Mariusz  

14.Wiśniewska Katarzyna 

15.Wyczałkowski Adrian 

Przewodnicząca 

 Miejskiej Komisji Wyborczej 

 /-/ Iwona Krajewska

OBWIESZCZENIE 

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ 

Na podstawie § 46 uchwały Nr 518/XXX/2021 Rady Miasta Płocka z dnia 29 kwietnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Ordynacji wyborczej do jednostek pomocniczych miasta Płocka – Rad Mieszkańców Osiedli (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2021 r. poz. 4467) – MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA ogłasza wyniki wyborów do Rady Mieszkańców Osiedla „ZIELONY JAR” – OKRĘG WYBORCZY Nr 21 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 3116 

Liczba ważnie oddanych głosów – 186 

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 

1.Adamski Rafał – 4 

2.Iwański Konrad – 15 

3.Jakubowska Beata Małgorzata – 2 

4.Jakubowski Dariusz – 16 

5.Jakubowski Tomasz Aleksander – 5 

6.Kapuśniak Marta Małgorzata – 3 

7.Kowalkowska-Fiłoniuk Danuta – 1 

8.Królikowska Katarzyna – 37 

9.Kukla vel Kuklewicz Zbigniew – 20 

10.Michalski Rafał – 6 

11.Pietrzak Ewa Maria – 3 

12.Pietrzak Łukasz Maria – 11 

13.Różańska-Pikała Aneta – 11 

14.Struzik Katarzyna Małgorzata – 7 

15.Struzik Małgorzata – 22 

16.Studziński Antoni Makary – 2 

17.Wiechecki Damian – 4 

18.Wronka Tomasz – 13 

19.Ziółkowska Karolina – 2 

20.Żórawski Tomasz – 2 

Do Rady Mieszkańców Osiedla „ZIELONY JAR” wybrano następujących członków: 1.Adamski Rafał 

2.Iwański Konrad 

3.Jakubowski Dariusz 

4.Jakubowski Tomasz Aleksander 

5.Kapuśniak Marta Małgorzata 

6.Królikowska Katarzyna 

7.Kukla vel Kuklewicz Zbigniew 

8.Michalski Rafał 

9.Pietrzak Ewa Maria 

10.Pietrzak Łukasz Maria 

11.Różańska-Pikała Aneta 

12.Struzik Katarzyna Małgorzata 

13.Struzik Małgorzata 

14.Wiechecki Damian 

15.Wronka Tomasz 

 

 

Konrad Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *