NA SYGNALE

Jeden posiadał marihuanę a drugi hodował krzaki konopi indyjskich na działce rekreacyjnej

Wczoraj policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch płocczan, podejrzanych o nielegalna uprawę konopi oraz posiadanie narkotyków. Podejrzany 41-latek hodował krzaki konopi indyjskich na swojej działce rekreacyjnej. Nielegalne rośliny zostały zabezpieczone a ich hodowca wraz z 24-latkiem posiadającym marihuanę, noc spędził w policyjnym areszcie.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu płockiej komendy zatrzymali kolejne osoby związane z przestępczością narkotykową. Tym razem z narkotykami wpadł 24-latek, który na widok policjantów zaczął uciekać pomiędzy miejskimi blokami. Szybko został zatrzymany przez operacyjnych, a jak się okazało w kieszeni spodni ukrywał w foliowej torebce, susz rośliny. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli metalowy młynek ze śladowymi ilościami suszu roślinnego. Zabezpieczone środki zostały zbadane testerem, który dał wynik w kierunku marihuany.

Kolejnym z zatrzymanych był 41-latek. Ze wcześniejszych ustaleń operacyjnych wynikało, że mężczyzna może hodować krzaki konopi indyjskich. Wczoraj wieczorem policjanci potwierdzili te ustalenia. Na działce rekreacyjnej płocczanina, funkcjonariusze zabezpieczyli krzaki konopi indyjskich. Nielegalne rośliny zostały zabezpieczone a ich hodowca wraz z 24-latkiem posiadającym marihuanę, noc spędził w policyjnym areszcie.

Podejrzani wkrótce zostaną przesłuchami i usłyszą zarzuty.

 

 

KMP Płock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *