NA SYGNALE

29– latka zatrzymana za posiadanie i handel narkotykami

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 29-latce, którą zatrzymali wczoraj płoccy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową. Kobieta miała przy sobie zawiniątka folii aluminiowej z zawartością metamfetaminy a w jej mieszkaniu policjanci zabezpieczyli kolejne narkotyki, które przechowywała w plastikowych pojemnikach. Płocczanka podejrzana jest również o handel narkotykami, za co już usłyszała zarzuty.

Wczoraj na jednej z płockich ulic policjanci zatrzymali 29-latkę. Zwalczający przestępczość narkotykową policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu, w ramach operacyjnych działań, ustalili, że młoda płocczanka może posiadać narkotyki jak i również handlować zabronionymi substancjami. Te ustalenia potwierdziły się dość szybko, ponieważ 29-latka miała przy sobie sześć zawiniątek folii aluminiowej z zawartością metamfetaminy a w jej mieszkaniu policjanci ujawnili kolejne narkotyki. W sumie operacyjni zabezpieczyli ok. 40 gramów metamfetaminy.

Podejrzana o posiadanie narkotyków 29-latka usłyszała w płockiej komendzie Policji zarzuty nie tylko posiadania ale również handlu narkotykami. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

KMP w Płocku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *