NA SYGNALE

Złodziej recydywista już za murami więzienia

Dzięki skutecznym działaniom policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy 34-letni recydywista trafił do więzienia. Płocczanin podejrzany jest o liczne kradzieże i kradzieże z włamaniami do sklepów. Jego łupem padał tytoń, alkohol oraz markowe perfumy. Kolejne kilka lat swojego życia płocczanin spędzi za murami więzienia.

Do płockiej komendy Policji wpływały w ostatnim czasie zgłoszenia dotyczące kradzieży w perfumeriach oraz kradzieży z włamaniami do sklepów na terenie miasta. Łupem złodzieja padały najczęściej markowe perfumy, alkohol i tytoń. Wartość skradzionego towaru podczas jednego z włamań wyceniono na kwotę ponad 14 tys. zł.

Skutecznie zwalczający przestępczość policjanci z z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy, postawili kres tym kradzieżom. W wyniku ustaleń zatrzymali podejrzewanego o to mężczyznę.

Płocczanin podróżujący po ulicach miasta swoim renault nie spodziewał się, że jest namierzany przez kryminalnych. Po dynamicznym zatrzymaniu mężczyzna został przewieziony do płockiej komendy gdzie policjanci przedstawili mu zgromadzony materiał dowodowy nie pozostawiający złudzeń, że to on jest sprawcą wielu przestępstw.

34-latek przyznał się do czterech kradzieży z włamaniem oraz kilku kradzieży w płockich drogeriach. W trakcie czynności okazało się, że przestępstw tych dopuszczał się w okresie tzw. recydywy. Podejrzany ponadto poszukiwany był celem odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa również przeciwko mieniu.

Wczoraj mężczyzna został aresztowany. Kolejne kilka lat swojego życia spędzi za murami więzienia.

KMP w Płocku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *