NA SYGNALE

35-latek wpadł z narkotykami

Kryminalni z Komisariatu Policji w Płocku zatrzymali kolejną już osobę podejrzaną o posiadanie narkotyków. Tym razem ,,wpadł” 35-letni płocczanin. Mężczyzna posiadał przy sobie foliową torebkę, w której znajdowało się kilkadziesiąt gramów amfetaminy. Płocczanin już usłyszał zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

Wszystkie osoby, które posiadają zabronione prawem substancje muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami prawnymi. Nie unikną odpowiedzialności również osoby, które udzielają lub handlują środkami zabronionymi. Płoccy policjanci stawiać będą czoło tym procederom przestępczym.

Na trop kolejnej już osoby posiadającej znaczną ilość środków wpadli kryminalni z Komisariatu Policji w Płocku. Wczoraj po południu policjanci podjęli interwencję wobec 35-latka. Kryminalni mieli podejrzenia, że mężczyzna może być w posiadaniu zabronionych substancji. Te podejrzenia bardzo szybko potwierdziły się. Nerwowo zachowujący się płocczanin, miał przy sobie foliową torebkę z zawartością kilkudziesięciu gramów białej substancji. 35-latek został zatrzymany. Badanie zabezpieczonej przy płocczaninie substancji dało wynik, że jest to amfetamina.

Płocczanin usłyszał wczoraj na komisariacie zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

 

KMP Płock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *