NA SYGNALE

Liczył na szybki zarobek tymczasem za kradzieże trafi do zakładu karnego

Na kilka miesięcy trafi do zakładu karnego 38 – latek, który w ostatnim czasie kradł na płockich ulicach rowery. Płocczanin nie spodziewał się, że sprytne kradzieże jednośladów odkryją śledczy z Wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu. Mężczyzna ma już na swoim koncie kilka poważnych przestępstw.

W niedzielę, w godzinach popołudniowych na jednej z płockich ulic policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 38-latka. Mężczyzna był ,,namierzany” przez śledczych z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu, którzy ustalili, że to właśnie ten płocczanin odpowiada za kradzieże jednośladów, do których doszło w ostatnich kilku tygodniach na terenie miasta. Mężczyzna zupełnie nie spodziewał się, że mundurowi wpadną na jego trop.

38-latek ma już na swoim koncie kilka poważnych przestępstw, za które odbywał karę pozbawienia wolności, a zebrany materiał dowodowy przez policjantów, obciążył go kolejnymi zarzutami. Mężczyzna przyznał się do kradzieży jednośladów i poddał dobrowolnie karze. Już wkrótce płocczanin trafi na kilka miesięcy do zakładu karnego.


KMP w Płocku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *