NA SYGNALE

Sprawcy kradzieży zatrzymani przez płockich policjantów

Trzech mężczyzn (23, 35, 38 lat) zatrzymali kryminalni z Komisariatu Policji w Płocku. Podejrzani z balkonu jednego z bloków w Płocku ukradli torbę z rzeczami osobistymi o łącznej wartości ponad 7 tys. zł. Śledczy już postawili płocczanom zarzuty kradzieży i paserstwa.

O kradzieży, do której doszło w nocy z piątku na sobotę zawiadomił policjantów pokrzywdzony. Sprawcy mieli ukraść z balkonu znajdującego się na parterze pozostawioną tam torbę z rzeczami osobistymi. Znajdował się w niej m.in. laptop, zegarek, okulary, buty o wartości 7300 zł. Mundurowi ustalali szczegóły zdarzenia i już we wtorek zatrzymali trzech mieszkańców Płocka podejrzanych o kradzież i paserstwo.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Płocku w rejonie jednej z galerii handlowych zlokalizowali, a następnie zatrzymali grupę młodych mężczyzn, wśród których znajdowali się podejrzani. Jeden z nich miał na sobie buty pochodzące z kradzieży.

35- i 38-latek przyznali się do kradzieży. Jeden z nich przyznał się, że część rzeczy sprzedał w lombardzie. W wyniku dalszych czynności kryminalni zatrzymali pracownika lombardu (23 lata).

W Komisariacie Policji w Płocku dwóch mężczyzn usłyszało zarzuty kradzieży, trzeci odpowie za paserstwo. Grozi im odpowiednio do 10 i 5 lat więzienia

 

KMP Płock

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *